tazamobile

Телевизионна програма за 5 юни

tv

БНТ1
05:20 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/ 05:50 Дързост и красота – тв филм /3174 епизод/п/ 06:15 Телепазарен прозорец 06:30 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Явор Стаматов и Марио Гаврилов 09:00 По света и у нас- информационна емисия 09:10 Денят започва в библиотеката 10:00 По света и у нас- информационна емисия 10:10 Денят отблизо: Зелената линейка 11:00 Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова 11:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу 12:00 По света и у нас- информационна емисия 12:35 Малки истории/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/ 13:45 Телепазарен прозорец 14:00 Сен Тропе – тв филм /290 епизод/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Живот с Дерек – тв филм /3 епизод/ 15:35 Телепазарен прозорец 15:50 Частен случай 16:00 По света и у насж 16:10 Новини на турски език 16:20 Ретро следобед: „Мелодия на годината 1985″/п/ 17:05 Дързост и красота – тв филм /3175 епизод/ 17:30 Още от деня – информационно-коментарен блок с водещи Милена Цветанска, Поли Златарева и Даниел Чипев 18:00 По света и у нас- информационна емисия 18:10 Зелена светлина 18:15 Теглене тиражите на Тото 2 и Втори тото шанс 18:30 Още от деня – информационно предаване 18:55 Завръщане в Брайдсхед – тв филм /10 епизод/ 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас- информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Недадените – тв филм /11 епизод/ 22:00 Виж БиБиСи: „Великите влюбени на ХХ век: Пол и Линда Маккартни“ – документална поредица 22:30 По света и у нас- информационна емисия 22:55 Зелена светлина 23:00 Денис и приятели – късно вечерно шоу 00:00 Мотоспорт екстра 00:30 Ретро следобед: „Мелодия на годината 1985″/п/ 01:10 Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/ 01:55 Завръщане в Брайдсхед – тв филм /10 епизод/п/ 02:50 По света и у нас /п от 20:00 / 03:35 Недадените – тв филм /11 епизод/п/ 04:40 Малки истории/п/ 04:50 Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/

bTV
05:00 „Кухнята на Звездев“ /п./ 05:30 „Престъпления и страсти“ /п./ – сериал, еп. 56 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев 09:30 „Преди обед“ – дневно токшоу с водещи Деси и Сашо 11:30 „Кухнята на Звездев“ – кулинарно шоу с Иван Звездев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п./ 13:30 „Диво сърце“ – сериал, еп. 63 15:00 „Призракът на Елена“ – сериал, еп. 89 16:00 „Престъпления и страсти“ – сериал, еп. 57 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Времето лети“ – сериал, еп. 83 21:00 „Далас“ (2012) – сериал, еп. 3 22:00 bTV Новините – късна емисия 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 „С теб ми е добре“ – сериал, еп. 12 00:00 „Кости“ – сериал, с. 5, еп. 13 00:50 „Досиетата Х“ – сериал, с. 4, еп. 11 01:40 „Преди обед“ /п./ 03:40 bTV Новините /п./ 04:10 „Кухнята на Звездев“ /п./ 04:40 „Престъпления и страсти“ /п./ – сериал, еп. 57

bTVAction
06:00 „Батман: Дръзки и смели“ /п./ – анимационен сериал 07:30 „Батман: Дръзки и смели“ – анимационен сериал 08:30 „Дивата муха“ /п/- предаване за екстремни спортове, еп. 25, 26 09:30 „Ренегат“ /п./ – сериал, с. 1, еп. 5 10:30 „Менталист: Крадецът на мисли“ /п./ – сериал, с. 3, еп. 23 11:30 „Рубикон“ /п./ – сериал, еп. 9 12:30 „Лице в лице“- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев 14:00 „Х-Мен“ /п./ – фантастика, САЩ, 2000 г., режисьор Браян Сингър, актьори Хю Джакман, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Патрик Стюарт, Йън Маккелън, Холи Бери, Джеймс Марсдън, Ребека Ромийн, Шон Робъртс, Рей Парк, Тейлър Мейн, Брус Дейвисън 17:00 „Мръсно синьо“ – сериал, с. 2, еп. 4 18:00 „Рубикон“ – сериал, еп. 10 19:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 3. еп.24 20:00 „Кости“ – сериал, с. 6, еп. 10 21:00 „Ренегат“ – сериал, с. 1, еп. 6 22:00 „Дългата целувка за лека нощ“ – трилър, екшън, драма, САЩ, 1996 г., режисьор Рени Харлин, актьори Джина Дейвис, Самюел Л. Джаксън, Ивон Займа, Брайън Кокс, Лари Кинг, Грег Биерко 00:00 „Експериментът“ – сериал, с. 2, еп. 7 01:00 „Призрачна машина“ – Екшън, Фантастика, Великобритания, 2009 г., режисьор Крис Хартуил, актьори Шон Ферис, Рейчъл Тейлър, Люк Форд, Джошуа Далас, Сам Кори и др.

bTV COMEDY

05:00 „Али Макбийл“ /п/- комедиен сериал, с. 1, еп. 20 06:00 „Али Макбийл“ – комедиен сериал, с. 1, еп. 21 07:00 „Да, мило“/п/- комедиен сериал, еп. 21, 22 08:00 „Аниманиаци“ – анимационен сериал, с. 1, еп. 27, 28 09:00 „Шоуто на Слави“ /п./ – вечерно токшоу 10:00 „Перфектен романс“ /п./- романтична комедия, режисьор Дъглас Бар, актьори Катлийн Куинлан, Лори Хойринг, Хенри Йън Кюсик 12:00 „Въздухари“ /п/- драма, режисьор Майкъл Леман, актьори Адам Сандлър, Ърни Хъдсън, Стив Бушеми, Крис Фарли, Брендан Фрейзър, Джо Мантеня 14:00 „Поверително от кухнята“ /п./ – комедиен сериал, еп. 11 14:30 „Ханк“ /п./ – комедиен сериал, еп. 5 15:00 „Алф“/п./ – комедиен сериал, с. 4, еп. 6,7 16:00 „Да, мило“/п./ – комедиен сериал, с. 1, еп. 21, 22 17:00 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 5, еп. 13 18:00 „Поверително от кухнята“ – комедиен сериал, еп. 12 18:30 „Ханк“ – комедиен сериал, еп. 6 19:00 „Развитие в застой“ – комедиен сериал, еп. 21, 22 20:00 „Коледата на Денис Белята“ – комедия, Семеен, режисьор Рон Оливър, В ролите Робър Уагнър, Луис Флечър, Макуел Пери Котън, Годфри, Джордж Нюбърн, Ким Шранър 22:00 „Да, мило“ – комедиен сериал, 1 с., еп. 23, 24 23:00 „Алф“ – комедиен сериал, с. 4, еп. 8, 9 00:00 „Столичани в повече“ /п./ – комедиен сериал, с. 5, еп. 13 01:00 „Али Макбийл“ /п./ – комедиен сериал, с. 1, еп. 21 02:00 „Първична сила“ – турнир на Световната федерация по кеч 03:00 „Заради Уин-Дикси“ – Комедия, драма, режисьор Уейн Уонг, вролите Дейв Матюс, Харланд Уилямс, Анасофия Роб, Джф Даниълс, Сисели Тайсън

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на НТВ /п/ 06:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/ 06:30 „Здравей, България“ – сутрешен блок на НТВ 09:30 „На кафе“ – предаване на НТВ 11:30 „Бон Апети“ – предаване на НТВ 12:00 „Любов и наказание“ – сериен филм 13:00 Новините на Нова 13:30 „Цената на славата“ – сериен филм 15:00 „Комисар Рекс“ – сериен филм, 11 сезон 16:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на НТВ 17:00 „Сентрал парк уест“ – сериен филм 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра 19:00 Новините на Нова – централна емисия 20:00 „Стани богат“ – световно тв шоу 22:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 22:30 „От местопрестъплението“ – сериен филм, 13 сезон 23:30 Новините на Нова 23:45 „Династията на Тюдорите“ – сериен филм, 3 сезон 00:45 „Сделка или не“ – телевизионна игра /п/ 01:45 „Сентрал парк уест“ – сериен филм /п/ 02:30 „На кафе“ – предаване на НТВ /п/ 04:00 „Комисар Рекс“ – сериен филм, 11 сезон /п/

Нова Спорт
11:30 Телешоп 12:00 Футбол: Черна гора – Англия, квалификационен мач за Световно първенство, повторение 14:00 Нова Спорт Голф – обзор на турнира „Дъ Мемориъл Търнамент“ от ПГА Тур, повторение 15:00 Футбол: Германия – Аржентина, международен приятелски мач, повторение 17:00 Нова Спорт Голф – обзор на турнира „Принсипъл Чарити Класик“ от Чемпиънс Тур, повторение 18:00 Футбол: Англия – Италия, международен приятелски мач, повторение 20:00 „Темата на Спорта“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:30 Студио „Диамантена Лига“, директно 21:00 Лека атлетика: Диамантена Лига 2013, състезание в Рим, Италия, директно 23:00 Студио „Диамантена Лига“, директно 23:20 „Голфът отблизо“, сезон 2013, магазинно предаване, 23-ти епизод 23:50 „Атлетикс“, магазинно предаване за лека атлетика, 6-ти епизод 00:20 Обзор на сезон 2012-13 в английската Висша Лига, повторение 01:20 „Темата на Спорта“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:50 Телешоп 02:50 „Червени светлини“ – еротика 03:50 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 „Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова 06:30 „Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“ 07:15 „Жълтини“ /п./ 08:00 „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков /п/ 09:00 „Tелешоп“ 09:15 „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева 10:00 „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания 11:45 „Телемаркет“ 12:00 „Свободата на живо по Канал 3″ /“WEB Жълтини“ 12:45 „Tелешоп“ 13:00 „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания 13:45 „Телемаркет“ 14:00 „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания 14:40 „Tелешоп“ 15:00 „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания 15:45 „Tелешоп“ 16:00 „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“ 16:20 „Tелешоп“ 16:35 „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания 17:30 „Телемаркет“ 17:45 „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“ 18:00 „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков 19:15 „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“ 20:00 „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“ 21:00 „WEB Жълтини“ 21:30 „Вън от рая“ – авторско предаване на Лили Маринкова 22:30 „Рандеву“ – предаване за фенове и музика на „Канал 3“ 23:30 „Еротичен бутик“ 23:50 „Еротични нощи“ – еротика 03:45 „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева 04:30 „Властта днес“ – предаване на „Канал 3″/п/

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.